dadeenfifrnbnlplru

Kontakt os

Er du interesseret i vores værktøj og andre produkter? Har du en god idé som du vil have os til at realisere for dig? Eller er du på anden måde interesseret i at indlede et samarbejde, så er du altid velkommen til at kontakte os.

Slå blot på tråden, smid os en mail, eller benyt dialogfeltet nedenfor.

Vi ser frem til at høre fra dig!

Thomas Sørensen, salgschef
E-mail: thomas@iTOOLS.dk
Tlf.: +45 31 38 34 17

Carsten Øien, konsulent
E-mail: carsten@iTOOLS.dk
Tlf.: +45 53 54 51 10

Dorde la Cour, konsulent
E-mail: DLC@iTOOLS.dk
Tlf.: +45 31 26 29 71

Lars Skaarup Nielsen, konsulent
E-mail: LSN@iTOOLS.dk
Tlf.: +45 42 30 13 38

Mai-Britt Nielsen, salgssupport
E-mail: MBN@iTOOLS.dk
Tlf.: +45 31 60 64 15

Ulrik Bruhn, adm. direktør
E-mail: ulrik@iTOOLS.dk
Tlf.:  +45 29 99 82 22

Mads Sørensen, produktchef
E-mail: mads@iTOOLS.dk
Tlf.: +45 40 42 96  97

Jan Madsen, bogholder
E-mail: jan@iTOOLS.dk
Tlf.: +45 50 58 82 22

Inga Stougaard, indkøb
E-mail: purchasing@iTOOLS.dk
Tlf.: +45 31 53 42 87

Anna Larsen, Online Manager
E-mail: AL@iTOOLS.dk
Tlf.: +45 31 40 59 86

Søren Møldrup Jensen, Marketingkoordinator
E-mail: SMJ@iTOOLS.dk
Tlf.: +45 31 47 87 87

Nikolaj Julian Nielsen, Export Manager
E-mail: nikolaj@iTOOLS.dk
Tlf.: +45 50 51 89 22

Jesper Frøkjær-Jensen, Sales Manager
E-mail: JFJ@iTOOLS.dk
Tlf.: +45 31 23 87 10

 


Vis stort kort

LinkedIn Google+ facebook